Příjemné prostředí

Děláme vše pro to, aby se u nás děti i ostatní návštěvníci cítili příjemně. Přijďte se přesvědčit!

více

Zdravě, chutně, pestře!

Obědy vaříme z kvalitních surovin a vymýšlíme je tak, aby dětem nejen chutnaly, ale také dodaly všechny důležité látky.

více

Obědy za skvělé ceny

Kvalitní a vyvážené obědy jsou dostupné pro děti i dospělé. Děti platí 23 – 26 Kč za porci a dospělí 60 - 63 Kč.

více

Proč ŠJ Radotín?

Kvalita jídel je pro nás prvořadá – používáme výhradně ty nejkvalitnější a nejčerstvější suroviny a při přípravě jídelníčku se řídíme platnými předpisy a vyhláškami. Naše jídla jsou chutná, vyvážená a vhodná jak pro děti, tak pro mládež a pro dospělé.

Jak to funguje?

Obědy se vydávají od 11:15 do 14:00 v závislosti na věku/kategorii strávníka.

Každý školní den máte na výběr ze dvou hlavních jídel, v ceně je také polévka, případně dezert a nápoj dle výběru.

Žáci a studenti platí podle věku 23 – 26 Kč za porci, dospělí 63 Kč a penzisté 60 Kč.

Platba se provádí buď hotovostí, nebo bezhotovostně formou zálohy, inkasa nebo jednorázového vkladu.

Více o nás

Aktuality

Přijímáme přihlášky ke stravování od 24.6.2016

Přihlášky ke stravování na nový školní rok 2016/2017 přijímáme od 24.6.2016 vždy mezi 8,30 a 14,00 hodinou. Zájemci o stravování obdrží při předání podepsané přihlášky veškeré potřebné údaje v pokladně jídelny během přihlašování ke stravování. Cena čipu na nový školní rok se nemění, tj. 140 Kč. Čip se platí hotově na místě. Pokud strávník / zákonný zástupce nemůže vyřídit přihlášení ke stravování osobně, lze zaslat vyplněnou, podepsanou a naskenovanou přihlášku na e-mail školní jídelny info@sjradotin.cz . Všechny přihlašovací údaje, potřebné pro plynulý průběh stravování a plateb budou následně zaslány zpět na Váš e-mail. Podmínkou je pouze při první návštěvě přijít s částkou 140 Kč na zakoupení čipu k okénku pokladny a nahlásit jméno a třídu. Zakoupený čip bude strávníkům načten do databáze. Ihned po jeho načtení již lze odebrat první oběd. Další přijímání přihlášek ke stravování proběhne od 22.8.2016 ve stejném čase, tj. od 8,30 do 14,00 hodin. Pokud budete žádat o dietní stravování, je nutné navštívit ŠJ osobně (zákonní zástupci) a vše prokonzultovat na místě s vedením jídelny. Děkujeme.

Hledáme nového kolegu / novou kolegyni od 15.8.2016

Hledáme posilu na pracovní pozici:

Hospodářka/administrativní pracovník školní jídelny

Pracovní náplň:vedení databáze strávníků v programu Altisima,kontrola správnosti údajů v kartách strávníků, účtování záloh stravného, péče o databázi přihlášek ke stravování a stravovací systém, evidence přijatých a odeslaných faktur, zastupování ředitelky v době její nepřítomnosti v rozsahu kompetencí krátkodobého charakteru, přímá i telefonická komunikace se zákazníky.

Požadujeme: alespoň úplné středoškolské vzdělání, RT bez záznamu vztahujícího se k pracovní pozici (práce s penězi), výborná znalost práce na PC (WORD, EXCEL, internet, další programy výhodou), znalost práce se stravovacími a skladovými systémy (není podmínkou), odolnost proti stresu, platný zdravotní průkaz, výborné komunikační schopnosti (denní komunikace se zákazníky), samostatnost, pečlivost

Bonusy: podíl z kladného hospodářského výsledku, podíl z doplňkové činnosti organizace

Údaje o pracovním místě: typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, typ pracovního vztahu: částečný úvazek 0,6, druh pracovní smlouvy: na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, platové zařazení: 7. platová třída, stupeň dle dosažené praxe, pracovní doba: 9,30 – 14,30 hodin, nástup: 15.8.2016.

Doprava do místa: bus 120, 244, 245, 255, 256, 309, 313, vlak S7 ze Smíchovského nádraží / od Berouna

Kontakt:

Školní jídelna Praha – Radotín

Loučanská 1112/3, 153 00 Praha – Radotín

www.sjradotin.cz

Tel: 257 911 682, mob: 607 235 840

e-mail: info@sjradotin.cz

ředitelka: Ing. Zuzana Ondrušová

více aktualit

Jak to u nás vypadá?

zobrazit celou galerii