Příjemné prostředí

Děláme vše pro to, aby se u nás děti i ostatní návštěvníci cítili příjemně. Přijďte se přesvědčit!

více

Zdravě, chutně, pestře!

Obědy vaříme z kvalitních surovin a vymýšlíme je tak, aby dětem nejen chutnaly, ale také dodaly všechny důležité látky.

více

Obědy za skvělé ceny

Kvalitní a vyvážené obědy jsou dostupné pro děti i dospělé. Děti platí 23 – 26 Kč za porci a dospělí 60 - 63 Kč.

více

Proč ŠJ Radotín?

Kvalita jídel je pro nás prvořadá – používáme výhradně ty nejkvalitnější a nejčerstvější suroviny a při přípravě jídelníčku se řídíme platnými předpisy a vyhláškami. Naše jídla jsou chutná, vyvážená a vhodná jak pro děti, tak pro mládež a pro dospělé.

Jak to funguje?

Obědy se vydávají od 11:15 do 14:00 v závislosti na věku/kategorii strávníka.

Každý školní den máte na výběr ze dvou hlavních jídel, v ceně je také polévka, případně dezert a nápoj dle výběru.

Žáci a studenti platí podle věku 23 – 26 Kč za porci, dospělí 63 Kč a penzisté 60 Kč.

Platba se provádí buď hotovostí, nebo bezhotovostně formou zálohy, inkasa nebo jednorázového vkladu.

Více o nás

Aktuality

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

Upozorňujeme všechny strávníky, že odhlašovat obědy formou SMS lze pouze na mobilní telefon, nikoliv na záznamník pevné linky. Další možnosti odhlašování obědů formou namluvené zprávy dle pokynů v záznamníku nebo na e-mail jídelny do 7,00 hodin ráno, více info s sekci "O nás".

Potvrzení od lékaře pro dietní stravování v ŠJ Radotín

Vážení strávníci a zájemci o dietní stravování zde v jídelně, k žádosti o poskytování dietního stravování ve školní jídelně je nutné dodat dle vyhlášky 17/2015 Sb. potvrzení od praktického lékaře. Akceptujeme potvrzení od dietologa. Je rovněž nutná spolupráce zákonných zástupců přímo s pracovníky jídelny, nikoliv s jinými osobami, které v jídelně nepracují a nepřipravují obědy.

Vyhláška 17/2015 Sb., kterou se mění vyhláška 107/2005 Sb., §2, odstavec 4: "Strávníkům, jejichž zdravotní stav podle potvrzení registrujícího poskytovatele zdravotních služeb v oboru praktické lékařství pro děti a dorost vyžaduje stravovat se s omezením podle dietního režimu, může poskytovatel stravovacích služeb poskytovat školní stravování v dietním režimu (dále jen "dietní stravování"), a to v případě zařízení školního stravování za podmínek stanovených jeho vnitřním řádem a v případě jiné osoby poskytující stravovací služby v souladu s ujednáním o zajištění školního stravování."Vnitřním řádem organizace jsou informace uvedené v sekci O nás a v Provozním řádu.

více aktualit

Jak to u nás vypadá?

zobrazit celou galerii